DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartı Yok Yazılı Medya Uzmanı Alımı

KPSS Şartı Yok Yazılı Medya Uzmanı Alımı

Belediye kurumu Yazılı Medya Uzmanı Personeli için iş ilanları bilgileri yayınlandı. Yayınlanmakta olan kadrolu olarak KPSS'siz kamu personeli alımı duyurusu dahilinde İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER bünyesinde çalıştırılması için 1 adet Yazılı Medya Uzmanı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:59
KPSS Şartı Yok Yazılı Medya Uzmanı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Şartı Yok Yazılı Medya Uzmanı Alımı

Belediye kurumu Yazılı Medya Uzmanı Personeli için iş ilanları bilgileri yayınlandı. Yayınlanmakta olan kadrolu olarak KPSS’siz kamu personeli alımı duyurusu dahilinde İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER bünyesinde çalıştırılması için 1 adet Yazılı Medya Uzmanı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

1 adet Yazılı Medya Uzmanı Personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 23.05.2021 olarak açıklanmıştır.

1 adet Yazılı Medya Uzmanı Personeli alımı ilanı Başvuru işlemleri için adayların aşağıda yazılmakta olan mail adresine özgeçmişlerini yollamarı zorunludur.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper medya

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Yazılı Medya Uzmanı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Yazılı Medya Uzmanı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Yazılı Medya Uzmanı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Yazılı Medya Uzmanı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Yazılı Medya Uzmanı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Yazılı Medya Uzmanı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

7. Yazılı Medya Uzmanı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Yazılı Medya Uzmanı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yazılı Medya Uzmanı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Yazılı Medya Uzmanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Yazılı Medya Uzmanı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Yazılı Medya Uzmanı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Yazılı Medya Uzmanı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Yazılı Medya Uzmanı ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP