DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartı Olmadan Gıda Mühendisi Alımı

KPSS Şartı Olmadan Gıda Mühendisi Alımı

Kamu kurumuna gıda mühendisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Beytaş Beykoz belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet gıda mühendisi alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:56
KPSS Şartı Olmadan Gıda Mühendisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Şartı Olmadan Gıda Mühendisi Alımı

Kamu kurumuna gıda mühendisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Beytaş Beykoz belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet gıda mühendisi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Beytaş Beykoz belediyesi personel alımı ilanı son başvuru tarihi 28.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Kavacık mahallesi Özgür caddesi No: 23 / 5 Beykoz İstanbul

gida 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Beytaş gıda mühendisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Beytaş gıda mühendisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Beytaş gıda mühendisi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Beytaş gıda mühendisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Beytaş gıda mühendisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Beytaş gıda mühendisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Beytaş gıda mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Beytaş gıda mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

9 – Beytaş gıda mühendisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Beytaş gıda mühendisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Beytaş gıda mühendisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Beytaş gıda mühendisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Beytaş gıda mühendisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Beytaş gıda mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Beytaş gıda mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Beytaş gıda mühendisi lanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP