DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartı Olmadan Büro Personeli Alımı

KPSS Şartı Olmadan Büro Personeli Alımı

Büro görevlisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgilerinde İzmir İzdoğa kurumu kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro memuru alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:03
KPSS Şartı Olmadan Büro Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Şartı Olmadan Büro Personeli Alımı

Büro görevlisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgilerinde İzmir İzdoğa kurumu kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro memuru alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Büro Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 17.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemi yapmak isteyen adaylar www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 sitesi üzerinden özgeçmiş doldurarak başvuru işlemini yapmak zorundalar.

Aşağıda yayınlanan resmi ilanın belgeleri bulunuyor. Lütfen ilan belgelerini detaylı bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – KPSS şartsız Büro memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – KPSS şartsız Büro memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – KPSS şartsız Büro memuru ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – KPSS şartsız Büro memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – KPSS şartsız Büro memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – KPSS şartsız Büro memuru ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – KPSS şartsız Büro memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – KPSS şartsız Büro memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – KPSS şartsız Büro memuru ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KPSS şartsız Büro memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. KPSS şartsız Büro memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. KPSS şartsız Büro memuru ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. KPSS şartsız Büro memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. KPSS şartsız Büro memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. KPSS şartsız Büro memuru ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP