DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Puan Sıralaması İle 451 Memur Alımı Bitiyor

KPSS Puan Sıralaması İle 451 Memur Alımı Bitiyor

Lise, Önlisans ve Lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği KPSS Puan sıralamsı ile 451 Memur Alımı 10 Aralık 2018 Tarihinde Sona Erecek. Hemen Başvuru Yapabilirsiniz.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:57
KPSS Puan Sıralaması İle 451 Memur Alımı Bitiyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Personeli Alımı yapılacak Ünvanlar kütüphaneci, tekniker, teknisyen, istatistikçi, bilgisayar işletmeni, kimyager, mühendis, mimar, peyzaj mimarı, restoratör, grafiker, psikolog, biyolog, hemşire ve tercüman olarak görevlendirilecektir. Personel alımı İSKİ  tarafından yapılmaktadır.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi İSKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alımı yapılacak.

Kamu personeli alımı sınava girmek isteyen adaylar başvurularını 10 Aralık 2018 tarihine kadar  https://basvuru.iski.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda başvuru formunu doldurarak gerçekleştirecektir.

Bilgisayar İşletmeni kadrosu için M.E.B.’den Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası Sahibi Olmak veya mezun Hilbet olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek. Mühendis (Kadın) kadrosu için başvuruda bulunacak olan adayların Çevre Mühendisliği alanı ile ilgili bir Yüksek Lisans programından mezun olmak ve Son 5 Yıl İçerisinde İngilizceden YDS ya da eşdeğer bir sınavdan en az C seviyesinde puan almış olmak.

Kütüphaneci kadrosu için başvuruda bulunacak olan adayların Osmanlıca Yazılan Eser ve El Yazmalarını Okumak ve Türkçeyi Çevirmek Konusunda en az 140 saatlik M.E.B.’den Onaylı Sertifika sahibi olduğunu belgelemek. Kimyager kadrosu için başvuruda bulunacak olan adayların Son 5 Yıl İçerisinde İngilizceden YDS ya da eşdeğer bir sınavdan en az C seviyesinde puan almış olmak.

Psikolog kadrosu için başvuruda bulunacak olan adayların Endüstri, Psikolojisi, Endüstri ve Örgün Psikolojisi Yüksek Lisans programlarının birinden mezun olmak gerekmektedir.

İlan Kılavuzu için tıklayınız.

Hemen başvuru için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP