DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 75 Puan İle Zabıta Memuru Alımı

KPSS 75 Puan İle Zabıta Memuru Alımı

Memur alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Fatih belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmesi için KPSS P94 75 puan ile 40 adet Zabıta Memuru alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:07
KPSS 75 Puan İle Zabıta Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

75 Puan İle Zabıta Memuru Alımı

Memur alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Fatih belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmesi için KPSS P94 75 puan ile 40 adet Zabıta Memuru alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Fatih belediyesi ilanı başvuru tarihi 26.04.2021 tarihinde başlayacak ve 30.04.2021 tarihide son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler ilk önce www.fatih.bel.tr sitesinden başvuru formunu indirecekler ve sonra belgeleri ile birlikte aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Fatih Belediyesi Ana Hizmet Binası Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi No 54

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

fatih1 1

fatih2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Fatih belediyesi zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Fatih belediyesi zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Fatih belediyesi zabıta ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Fatih belediyesi zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Fatih belediyesi zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

6 – Fatih belediyesi zabıta ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Fatih belediyesi zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Fatih belediyesi zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Fatih belediyesi zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Fatih belediyesi zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Fatih belediyesi zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Fatih belediyesi zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Fatih belediyesi zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Fatih belediyesi zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

6. Fatih belediyesi zabıta ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP