DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 75 Puan İle Orman Mühendisi Alımı

KPSS 75 Puan İle Orman Mühendisi Alımı

Kamu KPSS 75 şartı ile yayınlanan iş ilanları bilgisi içeriğinde daimi olarak Mersin su ve kanalizasyon idaresi içinde çalıştırılmak üzere 1 adet Orman Mühendisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:26
KPSS 75 Puan İle Orman Mühendisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 75 Puan İle Orman Mühendisi Alımı

Yayınlanmış olan ilanlarda Mersin su ve kanalizasyon idaresi Orman mühendisi ilanına başvuracak adayların üniversitelerin Orman mühendisliği gibi 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Mersin su ve kanalizasyon idaresi 1 adet Orman Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 06.08.2021 olarak bildirilmiştir.

Mersin su ve kanalizasyon idaresi 1 adet Orman Mühendisi ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmanız gerekiyor.

Zeytinlibahçe caddesi No. 99 Akdeniz – Mersin

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. MUSKİ orman mühendisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. MUSKİ orman mühendisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. MUSKİ orman mühendisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

mersin1 7

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. MUSKİ orman mühendisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. MUSKİ orman mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. MUSKİ orman mühendisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP