DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 75 Puan İle Harita Mühendisi Alımı

KPSS 75 Puan İle Harita Mühendisi Alımı

Kamu KPSS 75 şartı ile iş ilanları bilgisi yayınlandı. İş ilanı içeriğinde Mersin su ve kanalizasyon idaresi içinde çalıştırılmak üzere 2 adet Harita Mühendisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:39
KPSS 75 Puan İle Harita Mühendisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 75 Puan İle Harita Mühendisi Alımı

Yayınlanmış olan ilanlarda Mersin su ve kanalizasyon idaresi Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak erkek ve kadın adayların üniversitelerin harita mühendisliği gibi 4 yıllık lisnas bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Mersin su ve kanalizasyon idaresi 2 adet Harita Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 06.08.2021 olarak bildirilmiştir.

Mersin su ve kanalizasyon idaresi 2 adet Harita Mühendisi ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmanız gerekiyor.

Zeytinlibahçe caddesi No. 99 Akdeniz – Mersin

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Mersin su ve kanalizasyon harita mühendisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Mersin su ve kanalizasyon harita mühendisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Mersin su ve kanalizasyon harita mühendisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Mersin su ve kanalizasyon harita mühendisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Mersin su ve kanalizasyon harita mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Mersin su ve kanalizasyon harita mühendisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP