DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 70 Puan İle Memur Alımı Yapılacak

KPSS 70 Puan İle Memur Alımı Yapılacak

Belediye başkanlığı birimlerine devlet memuru alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu içerisinde Kırklareli Büyükmandıra belediyesi başkanlığı kendi içinde görevlendirilmek üzere Memur alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:53
KPSS 70 Puan İle Memur Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 70 Puan İle Memur Alımı Yapılacak

Belediye başkanlığı birimlerine devlet memuru alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu içerisinde Kırklareli Büyükmandıra belediyesi başkanlığı kendi içinde görevlendirilmek üzere Memur alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kırklareli Büyükmandıra belediyesi Memur alımı ilanı başvuru tarihi 24.05.2021 tarihinde başlayacak ve 28.05.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak için [email protected] internet adresine online olarak başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekmekte.

Büyükmandıra Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Hatip Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:78 Büyükmandıra/Babaeski/Kırklareli

Resmi ilanın belgeleri aşağıdadır. Lütfen resmi ilan belgelerini dikkatlice inceleyiniz.

buyukmandira1 1

buyukmandira2 1

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Büyükmandıra memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Büyükmandıra memur ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Büyükmandıra memur ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Büyükmandıra memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Büyükmandıra memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Büyükmandıra memur ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

7 – Büyükmandıra memur ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Büyükmandıra memur ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Büyükmandıra memur ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Büyükmandıra memur ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Büyükmandıra memur ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Büyükmandıra memur ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Büyükmandıra memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Büyükmandıra memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Büyükmandıra memur ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP