DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 70 Puan İle Kamu Kurumuna Mimar Alımı

KPSS 70 Puan İle Kamu Kurumuna Mimar Alımı

Personel alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilan bilgilerinde Antalya Akseki Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Mimar alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:51
KPSS 70 Puan İle Kamu Kurumuna Mimar Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 70 Puan İle Kamu Kurumuna Mimar Alımı

Personel alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilan bilgilerinde Antalya Akseki Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Mimar alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Antalya Akseki Belediyesi Mimar Alımı ilanı 15.04.2021 tarihinde başlayacak ve 22.04.2021 tarihinde son bulacaktır.

KPSS 70 Puan şartı bulunmakta.

Başvuru yapmak isteyen kişiler [email protected] mail adresine belgelerini yollayarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Akseki Belediye Başkanlığı Belediye Hizmet Binası Boğaz Mahallesi Rasih Kaplan Cad. No: 39 Akseki / ANTALYA

Aşağıda yayınlanan resmi ilanın belgeleri bulunuyor. Lütfen ilan belgelerini detaylı bir şekilde inceleyiniz.

akseki1 1

akseki2 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Akseki Mimar ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Akseki Mimar ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Akseki Mimar ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Akseki Mimar ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Akseki Mimar ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Akseki Mimar ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Akseki Mimar ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Akseki Mimar ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Akseki Mimar ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Akseki Mimar ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Akseki Mimar ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Akseki Mimar ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Akseki Mimar ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Akseki Mimar ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Akseki Mimar ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP