DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 70 Puan İle Hizmetli Alımı Yapılacak

KPSS 70 Puan İle Hizmetli Alımı Yapılacak

En az KPSS 70 puan şartı ile üzere kamu kurumuna memur alımı için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan Kamu personeli alımı iş ilanlarında Kırıkkale Bahşılı belediyesi başkanlığı kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere Hizmetli alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:50
KPSS 70 Puan İle Hizmetli Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 70 Puan İle Hizmetli Alımı Yapılacak

En az KPSS 70 puan şartı ile üzere kamu kurumuna memur alımı için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan Kamu personeli alımı iş ilanlarında Kırıkkale Bahşılı belediyesi başkanlığı kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere Hizmetli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NELERDİR

Kırıkkale Bahşılı belediyesi Hizmetli alımı ilanı başvuru tarihi 10.02.2021 tarihinde başlayacak ve 12.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemi yapacak olan adaylar başvuru belgelerini:

Elektronik olarak [email protected] internet adresine mail olarak gönderebilirler.

Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluy ile Bahşılı Belediye Başkanlığı Belediye Hizmet Binası Hüseyin Onbaşı Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi no:23 Bahşılı / KIRIKKALE gönderilebilecektir.

bahsili 3

bahsili2 3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bahşılı belediyesi Hizmetli ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Bahşılı belediyesi Hizmetli ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Bahşılı belediyesi Hizmetli ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Bahşılı belediyesi Hizmetli ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Bahşılı belediyesi Hizmetli ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Bahşılı belediyesi Hizmetli ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi İş Güvenliği Uzmanı Alımı

7 – Bahşılı belediyesi Hizmetli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Bahşılı belediyesi Hizmetli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Bahşılı belediyesi Hizmetli ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Bahşılı belediyesi Hizmetli ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bahşılı belediyesi Hizmetli ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bahşılı belediyesi Hizmetli ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bahşılı belediyesi Hizmetli ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bahşılı belediyesi Hizmetli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bahşılı belediyesi Hizmetli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bahşılı belediyesi Hizmetli ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP