DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 65 Puan Şartı İle Devlet Memuru Alımı

KPSS 65 Puan Şartı İle Devlet Memuru Alımı

Devlet kurumu için memur alımı gerçekleştirecek. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Yalova Termal belediyesi başkanlığı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet devlet memuru alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:55
KPSS 65 Puan Şartı İle Devlet Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 65 Puan Şartı İle Devlet Memuru Alımı

Devlet kurumu için memur alımı gerçekleştirecek. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Yalova Termal belediyesi başkanlığı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet devlet memuru alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Termal belediye başkanlığı personel alımı ilanı başvuru tarihi 19.04.2021 tarihinde başlayacaktır ve 23.04.2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru işleminde bulunmak isteyen kişiler [email protected] mail adresine belgelerini göndererek başvuru yapabilirler veya Termal belediyesi kurumuna şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Kurum Adresi: Gökçedere Mahallesi, Yaşar Okuyan Caddesi No : 50

Resmi ilanın belgeleri aşağıdadır. Lütfen resmi ilan belgelerini dikkatlice inceleyiniz.

termal1 2

termal2 2

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Termal Belediye ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Termal Belediye ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Termal Belediye ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Termal Belediye ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Termal Belediye ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Termal Belediye ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Termal Belediye ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Termal Belediye ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Termal Belediye ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Termal Belediye ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Termal Belediye ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Termal Belediye ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Termal Belediye ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Termal Belediye ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Termal Belediye ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP