DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 60 Puanı İle Zabıta Memuru Alımı Yapılacak

KPSS 60 Puanı İle Zabıta Memuru Alımı Yapılacak

Kamu kurumu içinde çalıştırılmak üzere Zabıta memuru alımı yapılacak. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Çankırı belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Zabıta Memuru alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:47
KPSS 60 Puanı İle Zabıta Memuru Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 60 Puanı İle Zabıta Memuru Alımı Yapılacak

Kamu kurumu içinde çalıştırılmak üzere Zabıta memuru alımı yapılacak. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Çankırı belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Zabıta Memuru alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çankırı belediye başkanlığı Zabıta memuru alımı ilanı başvuru tarihi 14.04.2021 tarihinde başlayacaktır ve 16.04.2021 tarihinde son bulacak.

Başvuru işlemi yapmak isteyen tüm kişiler aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Yaylakent Cumhuriyet Mahallesi Ankara Caddesi No:92 Orta / Çankırı

Resmi ilanın belgeleri aşağıdadır. Lütfen resmi ilan belgelerini dikkatlice inceleyiniz.

cankiri1 1

cankiri3 1

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Çankırı belediye Zabıta memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Çankırı belediye Zabıta memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Çankırı belediye Zabıta memuru ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Çankırı belediye Zabıta memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Çankırı belediye Zabıta memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Çankırı belediye Zabıta memuru ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Çankırı belediye Zabıta memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Çankırı belediye Zabıta memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Çankırı belediye Zabıta memuru ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çankırı belediye Zabıta memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Çankırı belediye Zabıta memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Çankırı belediye Zabıta memuru ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Çankırı belediye Zabıta memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Çankırı belediye Zabıta memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Çankırı belediye Zabıta memuru ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP