DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 60 Puan Şartı İle VHKİ Memuru Alımı

KPSS 60 Puan Şartı İle VHKİ Memuru Alımı

VHKİ memuru alımı yapılması için kamu personeli iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Malatya Pütürge belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet VHKİ memuru alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:55
KPSS 60 Puan Şartı İle VHKİ Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlığına KPSS 60 Puan Şartı İle VHKİ Memuru Alımı

VHKİ memuru alımı yapılması için kamu personeli iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Malatya Pütürge belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet VHKİ memuru alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Pütürge belediyesi VHKİ memuru alımı ilanı başvuru tarihi 03.03.2021 tarihinde başlayacak ve 08.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların [email protected] e-posta adresine online olarak ya da şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

KPSS puanları ile sınav yeri ve zamanı 16.03.2021 Salı günü www.puturge.bel.tr internet adresinden duyurulacaktır.

puturge1 4

puturge3 4

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – VHKİ memuru ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – VHKİ memuru ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – VHKİ memuru ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – VHKİ memuru ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – VHKİ memuru ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – VHKİ memuru ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – VHKİ memuru ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – VHKİ memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – VHKİ memuru ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – VHKİ memuru ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. VHKİ memuru ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. VHKİ memuru ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. VHKİ memuru ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. VHKİ memuru ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. VHKİ memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. VHKİ memuru ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP