DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 60 Puan Şartı ile Belediye Personel Alımı

KPSS 60 Puan Şartı ile Belediye Personel Alımı

Kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi amacı ile kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış bulunan resmi ilanlarda Bahçelievler Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Şehir Plancısı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:01
KPSS 60 Puan Şartı ile Belediye Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 60 Puan Şartı ile Belediye Personel Alımı

Kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi amacı ile kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış bulunan resmi ilanlarda Bahçelievler Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Şehir Plancısı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bahçelievler Belediyesi 3 adet Şehir Plancısı alım ilanı son başvuru tarihi 12.03.2021 tarihinde sona erecektir.

Adaylar başvuru formunu http://www.bahcelievler.bel.tr adresinden indirmesi gerekiyor.

Başvuracak olan adaylar [email protected] mail adresine belgelerini yollayarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Şirinevler Mahallesi Barbaros Cad. No:9 Bahçelievler / İSTANBUL adresindeki Bahçelievler Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

bahcelievler1 15

bahcelievler3 15

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – BB Başkanlığı Şehir Plancısı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – BB Başkanlığı Şehir Plancısı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – BB Başkanlığı Şehir Plancısı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – BB Başkanlığı Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – BB Başkanlığı Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – BB Başkanlığı Şehir Plancısı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – BB Başkanlığı Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – BB Başkanlığı Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – BB Başkanlığı Şehir Plancısı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. BB Başkanlığı Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. BB Başkanlığı Şehir Plancısı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. BB Başkanlığı Şehir Plancısı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. BB Başkanlığı Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. BB Başkanlığı Şehir Plancısı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. BB Başkanlığı Şehir Plancısı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP