DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 60 Puan Şartı İle Ayniyat Saymanı Alımı

KPSS 60 Puan Şartı İle Ayniyat Saymanı Alımı

Memur alımı yapılması için kamu personeli iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Malatya Pütürge belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 Ayniyat Saymanı alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:54
KPSS 60 Puan Şartı İle Ayniyat Saymanı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 60 Puan Şartı İle Ayniyat Saymanı Alımı

Memur alımı yapılması için kamu personeli iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Malatya Pütürge belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 Ayniyat Saymanı alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Pütürge belediyesi Ayniyat Saymanı alımı ilanı başvuru tarihi 03.03.2021 tarihinde başlayacak ve 08.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların [email protected] e-posta adresine online olarak ya da şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

KPSS puanları ile sınav yeri ve zamanı 16.03.2021 Salı günü www.puturge.bel.tr internet adresinden duyurulacaktır.

puturge1 1

puturge3 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Pütürge belediyesi Ayniyat Saymanı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Pütürge belediyesi Ayniyat Saymanı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Pütürge belediyesi Ayniyat Saymanı ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Pütürge belediyesi Ayniyat Saymanı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Pütürge belediyesi Ayniyat Saymanı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Pütürge belediyesi Ayniyat Saymanı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Pütürge belediyesi Ayniyat Saymanı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Pütürge belediyesi Ayniyat Saymanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Pütürge belediyesi Ayniyat Saymanı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Pütürge belediyesi Ayniyat Saymanı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Pütürge belediyesi Ayniyat Saymanı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Pütürge belediyesi Ayniyat Saymanı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Pütürge belediyesi Ayniyat Saymanı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Pütürge belediyesi Ayniyat Saymanı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Pütürge belediyesi Ayniyat Saymanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Pütürge belediyesi Ayniyat Saymanı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP