DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 60 Puan İnşaat Mühendisi Alımı

KPSS 60 Puan İnşaat Mühendisi Alımı

KPSS 60 puan ile kamu personeli alımı yapılacaktır. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Erzurum Köprüköy belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet İnşaat Mühendisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:37
KPSS 60 Puan İnşaat Mühendisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 60 Puan İnşaat Mühendisi Alımı

KPSS 60 puan ile kamu personeli alımı yapılacaktır. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Erzurum Köprüköy belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet İnşaat Mühendisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Köprüköy belediyesi İnşaat Mühendisi ilanı başvuru tarihi 20.05.2021 tarihinde başlayacak 24.05.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru Yolları

1. [email protected] mail adresi üzerinden belgelerinizi yollayarak başvuru yapabilirsiniz.

2. Aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvuru yapabilirsiniz.

Şehitler Mahallesi Cumhuriyet Cad No:92/1 KÖPRÜKÖY /ERZURUM

Yayınlanmış olan resmi ilanın belgeleri aşağıdadır.

Lütfen belgeleri dikkatli inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Köprüköy İnşaat Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Köprüköy İnşaat Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Köprüköy İnşaat Mühendisi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Köprüköy İnşaat Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Köprüköy İnşaat Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Köprüköy İnşaat Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

7 – Köprüköy İnşaat Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

8 – Köprüköy İnşaat Mühendisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Köprüköy İnşaat Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Köprüköy İnşaat Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Köprüköy İnşaat Mühendisi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Köprüköy İnşaat Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP