DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 60 Puan İle Memur Alımı

KPSS 60 Puan İle Memur Alımı

Memur alımı yapılabilmesi için ile kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları duyurusunda Ayniyat Saymanı alımı, 1 Bilgisayar İşletmeni alımı, 1 adet VHKİ memuru alımı, 1 adet tahsildar alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:59
KPSS 60 Puan İle Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 60 Puan İle Memur Alımı

Memur alımı yapılabilmesi için ile kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları duyurusunda Malatya Pütürge belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 Ayniyat Saymanı alımı, 1 Bilgisayar İşletmeni alımı, 1 adet VHKİ memuru alımı, 1 adet tahsildar alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Pütürge belediyesi memur alımı ilanı son başvuru tarihi 08.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların [email protected] e-posta adresine online olarak ya da şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

KPSS puanları ile sınav yeri ve zamanı 16.03.2021 Salı günü www.puturge.bel.tr internet adresinden duyurulacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Pütürge Belediyesi 60 Puan ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Pütürge Belediyesi 60 Puan ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Pütürge Belediyesi 60 Puan ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Pütürge Belediyesi 60 Puan ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Pütürge Belediyesi 60 Puan ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Pütürge Belediyesi 60 Puan ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Pütürge Belediyesi 60 Puan ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Pütürge Belediyesi 60 Puan ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Pütürge Belediyesi 60 Puan ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Pütürge Belediyesi 60 Puan ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Pütürge Belediyesi 60 Puan ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Pütürge Belediyesi 60 Puan ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Pütürge Belediyesi 60 Puan ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Pütürge Belediyesi 60 Puan ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Pütürge Belediyesi 60 Puan ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP