DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 60 Puan İle Lise Mezunu Memur Alımı

KPSS 60 Puan İle Lise Mezunu Memur Alımı

Belediye başkanlığı birimleri için KPSS 60 puan ile memur alımı için iş ilanı yayınlandı. Personeli alımı iş ilanları bilgileri içeriğinde Köprüköy belediyesi başkanlığı içinde çalıştırılmak üzere 7 adet V.H.K.İ memur alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:59
KPSS 60 Puan İle Lise Mezunu Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 60 Puan İle Lise Mezunu Memur Alımı

Belediye başkanlığı birimleri için KPSS 60 puan ile memur alımı için iş ilanı yayınlandı. Personeli alımı iş ilanları bilgileri içeriğinde Köprüköy belediye başkanlığı içinde çalıştırılmak üzere 7 adet V.H.K.İ memur alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

ilana son başvuru tarihi 24.05.2021 olarak duyurulmuştur.

Aşağıda bulunan e posta adresine online olarak özgeçmişlerini ve belgeleri göndermeniz gerekiyor.

[email protected]

Ayrıca adaylar kuruma şahsen başvuru yapabilir.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

koprukoy1 8

koprukoy3 8

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. V.H.K.İ daimi memur için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. V.H.K.İ daimi memur ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. V.H.K.İ daimi memur yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. V.H.K.İ daimi memur yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. V.H.K.İ daimi memur ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. V.H.K.İ daimi memur duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

7. V.H.K.İ daimi memur ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. V.H.K.İ daimi memur duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. V.H.K.İ daimi memur duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. V.H.K.İ daimi memur ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. V.H.K.İ daimi memur yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. V.H.K.İ daimi memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. V.H.K.İ daimi memur resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. V.H.K.İ daimi memur ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP