DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 60 Puan ile Kamuya Mühendis Alımı

KPSS 60 Puan ile Kamuya Mühendis Alımı

Mühendis Alımı yapılabilmesi için kamu personeli alımı iş ilanları resmi duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Bahçelievler Belediyesi kendi içinde görevlendirilmek üzere 6 adet Mühendis alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:01
KPSS 60 Puan ile Kamuya Mühendis Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 60 Puan ile Kamuya Mühendis Alımı

Mühendis Alımı yapılabilmesi için kamu personeli alımı iş ilanları resmi duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Bahçelievler Belediyesi kendi içinde görevlendirilmek üzere 6 adet Mühendis alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bahçelievler Belediyesi başkanlığı 6 adet Mühendis alımı resmi ilanı başvuru tarihleri 8.03.2021 tarihinde başlayacaktır ve 12.03.2021 tarihinde sona erecektir.

Adaylar başvuru formunu http://www.bahcelievler.bel.tr adresinden indirmesi gerekiyor.

Başvuracak olan adaylar [email protected] mail adresine belgelerini yollayarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca bütün bay ve bayan adayların aşağıda yazılmış olan adrese şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapmaları gerekiyor.

Şirinevler Mahallesi Barbaros Cad. No:9 Bahçelievler / İSTANBUL adresindeki Bahçelievler Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – 6 Mühendis alımı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 -6 Mühendis alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 -6 Mühendis alımı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 -6 Mühendis alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – 6 Mühendis alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 -6 Mühendis alımı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – 6 Mühendis alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – 6 Mühendis alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 -6 Mühendis alımı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 6 Mühendis alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. 6 Mühendis alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 6 Mühendis alımı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. 6 Mühendis alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 6 Mühendis alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. 6 Mühendis alımı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP