DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 60 Puan İle Kamu Personel Memur Alımı Gerçekleştirilecek

KPSS 60 Puan İle Kamu Personel Memur Alımı Gerçekleştirilecek

Devlet Kurumu için yayınlanan iş ilanları bilgisi içeriğinde kadrolu olarak Osmaneli Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet veri hazırlama ve kontrol işletmeni Memuru alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:23
KPSS 60 Puan İle Kamu Personel Memur Alımı Gerçekleştirilecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 60 Puan İle Kamu Personel Memur Alımı Gerçekleştirilecek

Yayınlanmış olan ilanlarda Osmaneli Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuru yapacak olan adayların işletme ve maliye bölümünden mezun olmaları ve KPPS 60 puan almış olmaları gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Başvuru formunu www.osmaneli.bel.tr adresinden indirebilirsiniz.

Osmaneli Belediyesi 2 adet veri hazırlama ve kontrol işletmeni Memuru alımı ilanı son başvuru tarihi 14.07.2021 olarak bildirilmiştir.

Osmaneli Belediyesi 2 adet veri hazırlama ve kontrol işletmeni Memuru alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmanız gerekiyor.

Camikebir mahallesi prof Dr. Yunus söylet caddesi No: 34

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

osmaniye1 5

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

Osmaneli belediyesi veri hazırlama yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Osmaneli belediyesi veri hazırlama ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Osmaneli belediyesi veri hazırlama yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

Osmaneli belediyesi veri hazırlama duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Osmaneli belediyesi veri hazırlama ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

Osmaneli belediyesi veri hazırlama yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP