DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 60 Puan İle Kamu Kurumuna Harita Mühendisi Alımı

KPSS 60 Puan İle Kamu Kurumuna Harita Mühendisi Alımı

Personel alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilan bilgilerinde Aksaray Ortaköy Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Harita Mühendisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:57
KPSS 60 Puan İle Kamu Kurumuna Harita Mühendisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 60 Puan İle Kamu Kurumuna Harita Mühendisi Alımı

Personel alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilan bilgilerinde Aksaray Ortaköy Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Harita Mühendisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Aksaray Ortaköy Belediyesi Harita Mühendisi Alımı ilanı 06.04.2021 tarihinde başlayacak ve 08.04.2021 tarihinde son bulacaktır.

KPSS 60 Puan şartı bulunmakta.

Başvuru işlemi yapmak isteyen kişiler [email protected] mail adresine belgelerini yollayarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Şehit Karşı Mahallesi Şehit Mesut Çiftçi Cad. mo:44 Ortaköy/Aksaray Belediye hizmet binası

Aşağıda yayınlanan resmi ilanın belgeleri bulunuyor. Lütfen ilan belgelerini detaylı bir şekilde inceleyiniz.

ortakoy1

ortakoy2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Ortaköy Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Ortaköy Belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Ortaköy Belediyesi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Ortaköy Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Ortaköy Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

6 – Ortaköy Belediyesi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Ortaköy Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Ortaköy Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Ortaköy Belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ortaköy Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Ortaköy Belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Ortaköy Belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Ortaköy Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Ortaköy Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Ortaköy Belediyesi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP