DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 60 Puan İle Belediye Memur Alımı

KPSS 60 Puan İle Belediye Memur Alımı

Memur alımı gerçekleştirilebilmesi için kamu personeli iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan memur alımı ilanlarında Malatya Pütürge belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 Ayniyat Saymanı alımı gerçekleştirilecektir.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:59
KPSS 60 Puan İle Belediye Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 60 Puan İle Belediye Memur Alımı

Memur alımı gerçekleştirilebilmesi için kamu personeli iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan memur alımı ilanlarında Malatya Pütürge belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 Ayniyat Saymanı alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Pütürge belediye başkanlığı Ayniyat Saymanı alımı ilanı başvuru tarihi 03.03.2021 tarihinde başlayacak ve 08.03.2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru yapmak isteyen adayların [email protected] e-posta adresine online olarak ya da şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

KPSS puanları ile sınav yeri ve zamanı 16.03.2021 Salı günü www.puturge.bel.tr internet adresinden duyurulacaktır.

puturge1 9

puturge3 9

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Pütürge Sayman ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Pütürge Sayman ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Pütürge Sayman ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Pütürge Sayman ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Pütürge Sayman ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Pütürge Sayman ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Pütürge Sayman ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Pütürge Sayman ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Pütürge Sayman ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Pütürge Sayman ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Pütürge Sayman ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Pütürge Sayman ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Pütürge Sayman ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Pütürge Sayman ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Pütürge Sayman ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Pütürge Sayman ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP