DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 60 Puan 100 İtfaiye Eri Alımı

KPSS 60 Puan 100 İtfaiye Eri Alımı

İtfaiye eri alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde İzmir Büyükşehir belediyesi kendi içinde çalıştırılmak üzere 100 adet itfaiye eri alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:11
KPSS 60 Puan 100 İtfaiye Eri Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 60 Puan 100 İtfaiye Eri Alımı

İtfaiye eri alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde İzmir Büyükşehir belediyesi kendi içinde çalıştırılmak üzere 100 adet itfaiye eri alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir Büyükşehir belediyesi itfaiye eri alımı ilanı başvuru tarihi 24.05.2021 tarihinde başlayacak ve 28.05.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen bütün adayların ilk önce www.izmir.bel.tr adresinden başvuru formunu indirip doldurmaları gerekiyor.

Formu doldurtuktan sonra istenen belgeler ile aşağıda bulunan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı İtfaiye Eğitim Şube Müdürlüğü Şehit Er Mehmet Çadırcı Cad. No:50 Şirinkapı Buca İZMİR

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

image 4174

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İzmir Buca İtfaiye ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – İzmir Buca İtfaiye ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İzmir Buca İtfaiye ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İzmir Buca İtfaiye ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

6 – İzmir Buca İtfaiye ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İzmir Buca İtfaiye ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – İzmir Buca İtfaiye ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İzmir Buca İtfaiye ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzmir Buca İtfaiye ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İzmir Buca İtfaiye ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İzmir Buca İtfaiye ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İzmir Buca İtfaiye ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İzmir Buca İtfaiye ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

6. İzmir Buca İtfaiye ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP