DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 55 Puanı Kamu Memur Alımı İlanları

KPSS 55 Puanı Kamu Memur Alımı İlanları

Kamu memur personel alımı iş ilanları bilgileri yayınlandı. Kamu ilanı duyuruları içeriği dahilinde Akıncılar belediyesi başkanlığı birimleri içinde çalıştırılmak üzere 1 adet mühendis alımı ve 1 adet itfaiye eri alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:26
KPSS 55 Puanı Kamu Memur Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 55 Puanı Kamu Memur Alımı İlanları

Yayınlanmış olan kamu alım ilanları bilgilerinde inşaat mühendisi alımı ve itfaiye eri alımı ilanına başvuru işlemi yapacak adayların ilgili bölümden mezun olması gerekiyor ve KPSS 55 puan almış olmaları gerekmekte.

Personel Alımı Başvuru Bilgileri

•    Adayların ilk önce akincilar.bel.tr adresinden başvuru formunu indirmeleri gerekmekte.

•    1 tane mühendis alımı ve 1 tane itfaiye eri ilanı son başvuru tarihi 29.07.2021 olarak bildirilmiştir.

•    mühendis alımı ve itfaiye eri alımı ilanları için başvuru yapacak kişilerin kurumun aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmanız gerekiyor.

•    Akıncılar ilçesi Fikret Tekin Caddesi No: 2

•    Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

•    Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

Kamu Personel Başvuru Şartları Nedir?

1.    Akıncılar belediyesi personel yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2.    Akıncılar mühendis ve itfaiye eri ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3.    Kamu personel akıncılar için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

akincilar2 1

Kamu Memur Alımı İçin İstenen Belgeler Nelerdir?

•    Akıncılar itfaiye eri alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

•    Akıncılar mühendis alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

•    Mühendis ve itfaiye eri alımı için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP