DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 55 Puan İle Memur Alımı Yapılacak

KPSS 55 Puan İle Memur Alımı Yapılacak

Kamu kurumu birimlerine devlet memuru alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları Duyurusunda Aksaray Taşpınar belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere itfaiye eri alımı ve memur alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:02
KPSS 55 Puan İle Memur Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 55 Puan İle Memur Alımı Yapılacak

Kamu kurumu birimlerine devlet memuru alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları Duyurusunda Aksaray Taşpınar belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere itfaiye eri alımı ve memur alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Aksaray Taşpınar belediyesi personel Alımı ilanı son başvuru tarihi 12.04.2021 tarihinde başlayacak ve 16.04.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler Taşpınar belediyesi yazı işlerine şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar [email protected] mail adresine belgelerini göndererek online başvuru yapabilirler.

KURUM ADRESİ

Taşpınar Belediye Başkanlığı, Yavuzselim Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:118 Merkez / Aksaray

BAŞVURU GENEL BİLGİLERİ

1 – Taşpınar belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Taşpınar belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Taşpınar belediyesi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Taşpınar belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Taşpınar belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Taşpınar belediyesi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Taşpınar belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Taşpınar belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Taşpınar belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Taşpınar belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Taşpınar belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Taşpınar belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Taşpınar belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Taşpınar belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Taşpınar belediyesi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP