DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS 55 Puan İle Kamu Personeli Alımı Yapılacak

KPSS 55 Puan İle Kamu Personeli Alımı Yapılacak

En az KPSS 55 puan şartı ile kamu kurumuna memur alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan Kamu personeli alımı ilanlarında Kırıkkale Bahşılı belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere devlet memuru lımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:37
KPSS 55 Puan İle Kamu Personeli Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 55 Puan İle Kamu Personeli Alımı Yapılacak

En az KPSS 55 puan şartı ile kamu kurumuna memur alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan Kamu personeli alımı ilanlarında Kırıkkale Bahşılı belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere devlet memuru lımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kırıkkale Bahşılı belediyesi personel alımı ilanı başvuru tarihi 10.02.2021 tarihinde başlayacak ve 12.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemi yapacak olan adaylar başvuru belgelerini:

Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluy ile Bahşılı Belediye Başkanlığı Belediye Hizmet Binası Hüseyin Onbaşı Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi no:23 Bahşılı / KIRIKKALE gönderilebilecektir

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kırıkkale Bahşılı belediyesi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Kırıkkale Bahşılı belediyesi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Kırıkkale Bahşılı belediyesi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Kırıkkale Bahşılı belediyesi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Kırıkkale Bahşılı belediyesi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Kırıkkale Bahşılı belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Kırıkkale Bahşılı belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Kırıkkale Bahşılı belediyesi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Kırıkkale Bahşılı belediyesi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kırıkkale Bahşılı belediyesi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kırıkkale Bahşılı belediyesi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kırıkkale Bahşılı belediyesi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kırıkkale Bahşılı belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kırıkkale Bahşılı belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kırıkkale Bahşılı belediyesi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kırıkkale Bahşılı belediyesi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP