DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Konya Teknik Üniversitesi Şoför Alımı

Konya Teknik Üniversitesi Şoför Alımı

Şoför Personeli Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Teknik Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Şoför alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:40
Konya Teknik Üniversitesi Şoför Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Konya Teknik Üniversitesi Şoför Alımı

Şoför Personeli Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Teknik Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Şoför alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Konya Teknik Üniversitesi Şoför alımı ilanı son başvuru tarihi 10.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin www.ktun.edu.tr‘den temin edilecek başvuru formu ve istenilen diğer belgeleri, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen ya da posta yolu ile göndermeleri zorunludur.

Resmi ilan linki aşağıdadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/717116/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/konya-teknik-universitesi-sozlesmeli-personel-alacak


 
ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Konya Teknik Üniversitesi Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Konya Teknik Üniversitesi Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Konya Teknik Üniversitesi Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Konya Teknik Üniversitesi Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Konya Teknik Üniversitesi Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Konya Teknik Üniversitesi Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Konya Teknik Üniversitesi Şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Konya Teknik Üniversitesi Şoför alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Konya Teknik Üniversitesi Şoför alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Konya Teknik Üniversitesi Şoför alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Konya Teknik Üniversitesi Şoför alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Konya Teknik Üniversitesi Şoför alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 – Konya Teknik Üniversitesi Şoför alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 – Konya Teknik Üniversitesi Şoför alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP