DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kocasinan Belediyesi KPSS'siz Memur Alımı İlanları Yayınladı

Kocasinan Belediyesi KPSS'siz Memur Alımı İlanları Yayınladı

KPSS'siz memur alımı kapsamı içinde kamu personel alımı yapılabilmesi amacı ile yayınlanan resmi duyuru içeriklerinde Kayseri Kocasinan belediyesiProje ve Raporlama personeli alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:37
Kocasinan Belediyesi KPSS'siz Memur Alımı İlanları Yayınladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kocasinan Belediyesi KPSS’siz Memur Alımı İlanları Yayınladı

KPSS’siz memur alımı ilanları ile birlikte kamu personel alımı gerçekleştirilmesi amacı ile yayuınlanan resmi duyuru içeriklerinde Kayseri Kocasinan belediyesiProje ve Raporlama personeli alımı yapacak.

Belediye memur alımı kapsamında bildirisi yayınlamış olan kamu ilanları için başvuran her kişinin üniversite mezunu olması şartı bulunmakta.

Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Açıklanan bilgilere göre son başvuru tarihi 13.09.2021 şeklinde açıklandı ve başvuru işlemlerinin yapılması için aşağıda yazılı bulunan link üstünde çevrimiçi gerçekleştirilmesi zorunludur.

www.kocasinan.bel.tr

Kamu Başvuru Şartları Nedir?

Kamu personel alımı dahilinde çalışmak isteyen vatandaşların hiçbir şekilde emekliliğe hak kazanmamış olmaları, askerlik ile ilişkilerinin bulunmaması, Kayseri şehrinde oturuyor olmaları ve medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olması şartı bulunuyor.

Kayseri memur alımı ilanları için gerekli olan başvuruyu yapmak isteyen bütün adayların 29 ile 35 yaş aralığında olması, Türk vatandaşı olmaları, kadın olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Raporlama personeli için çalışmak isteyen şahısların devlete karşı suç işlememiş olmaları, yüksek lisans mezunu olmaları, herhangi bir sağlık sorunlarının olmaması ve  iyi derece ingilizce bilmeleri şartı bulunmakta.

kayseri proje 13.9

Kamu İstenen Belgeler

Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP