DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Koçarlı Belediyesi KPSS 50 Puan Memur Alımı 2022

Koçarlı Belediyesi KPSS 50 Puan Memur Alımı 2022

KPSS 50 puan ile memur alımı 2022 iş ilanları ile beraber açıklanmış olan kamu personeli alımı duyurusu ile Aydın Koçarlı belediyesi başkanlığı bünyesine GİH sınıfı memur alımı yapılacaktır.

ABONE OL
13 Nisan 2022 21:24
Koçarlı Belediyesi KPSS 50 Puan Memur Alımı 2022
1

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS 50 Puan Memur Alımı 2022 İlanları

KPSS 50 puan ile memur alımı 2022 ilanları kapsamında açıklanan kamu personeli alımı bilgilerinde, Aydın Koçarlı belediyesiMahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği”nin hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

KPSS 50 Puan Memur Alımı 2022 Başvuru Şartları

Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Halkla İlişkiler ve Tanıtım veya Halkla İlişkiler ve Reklamcılık programlarından mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Türk Dili Edebiyatı Öğretmenliği veya Türk Dili ve Edebiyatı, Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları, Türk Halk Bilimi bölümlerinden mezun olmak ve Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

İşletme Yönetimi veya İnsan Kaynakları Yönetimi önlisans programlarının birinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Türk Halk Bilimi bölümlerinden mezun olmak ve Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca kabul edilen Pedagojik Formasyon Eğitimi almış olduğunu belgelemek veya Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği mezunu olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

Kamu Memur Alımı İlanları Başvuru Belgeleri

Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,

Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-Devlet’ten alınan kare kodlu öğrenim belgesi (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),

Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir)

KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM’nin web sitesinden alınan doğrulama barkodlu bilgisayar çıktısı

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),

3 adet biyometrik fotoğraf, (1 adedi forma yapıştırılacak)

Hangi kadroya başvuru yaptığına ilişkin dilekçe, (Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır.)

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir)

 

KPSS 50 Puan Memur Alımı 2022

KPSS 50 Puan Memur Alımı 2022

Koçarlı Belediyesi Memur Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 15.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin belediyenin personel daire başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP