DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Koç Holding 12 Şehre En Az Lise Mezunu Personel Alımları

Koç Holding 12 Şehre En Az Lise Mezunu Personel Alımları

Koç Holding yayımlamış olduğu ilanlar ile 12 şehre farklı kadro ve unvanlarda istihdam etmek üzere personel alımı yapmaktadır. Alımlar hangi şehirlerde, şartlar neler, detaylarıyla…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:35
Koç Holding 12 Şehre En Az Lise Mezunu Personel Alımları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayımlanan ilanlara göre 12 şehre en az lise mezunu personel alımı yapmakta olan Koç Holding hangi kadrolarda alım yapıyor. Güvenlik görevlisi, Müşteri Satış danışmanı, Muhasebe uzmanı, Bilet Satış temsilcisi ve garson kadrolarında görevlendirilmek üzere personeller alacağını duyurdu.

İlgili adayların başvuruları Koç Holding Kariyer web sitesi üzerinden yapılmakta olup başvuracak adayların başvuru şartları, kimlerin başvurularının kabul edileceği ve kadrolar aşağıda verilmiştir.

Güvenlik görevlisi alımında şartlar neler; en az lise mezunu olması, iletişimi Betpark kuvvetli olması, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek olması, en az 1 yıl deneyim olması, özel güvenlik kimlik kartına sahip olması gerekmektedir. Koç Holding bünyesindeki hastanelerde görevlendirilecektir.

Bilet satış temsilcisi alımı için adayların şartları; tercihen meslek yüksekokullarının veya üniversitelerin turizm ile ilgili bölümlerinden mezun olması, MS Office programlarına hakim olması, bilet satışı konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi olması, akıcı ve düzgün diksiyona sahip olması gerekmektedir.

Muhasebe uzmanı alımı için adayların şartları; lisans mezunu olması, tercihen iyi derecede İngilizce biliyor olması, MS Office programlarına hakim olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Müşteri satış danışmanı alımı için  aranan şartlar arasında; en az iki yıllık önlisans programlarından mezun olmak, MS Office programlarına hakim olmak, tercihen satış tecrübesine sahip olmak, ikna kabiliyeti yüksek olmak, erkek adaylar için askerlik görevi sona ermiş olmak yer almaktadır.

Garson alımında şartlar neler; lise, meslek yüksekokulları veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, İngilizce biliyor olmak, en fazla 30 yaşında olmak, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek olmak, tercihen askerlikle ilişiği bulunmamak şartları aranmaktadır.

Alım yapılacak şehirlerarasında İstanbul, Ankara, Sakarya, Kocaeli, Tekirdağ, İzmir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Trabzon, Giresun, Adana illeri bulunmaktadır. Koç Holding tarafından yayınlanan personel alımlarına ulaşmak ve başvuruda bulunmak için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP