DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kızılay Kurumu 6000 Lira Ücret İle Personel Alımı

Kızılay Kurumu 6000 Lira Ücret İle Personel Alımı

Kızılay çalışan alım için iş ilanları bildirisi yayınlanmıştır. Personel alımı iş duyurusunda Türk Kızılay kurumu birimlerinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı belirtildi.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
Kızılay Kurumu 6000 Lira Ücret İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kızılay Kurumu 6000 Lira Ücret İle Personel Alımı

Kızılay çalışan alım için iş ilanları bildirisi yayınlanmıştır. Personel alımı iş duyurusunda Türk Kızılay kurumu birimlerinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı belirtildi.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Kızılay kurumunun eleman alımı iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıda bulunan link üstünden başvuru yapmaları gerekmekte.

https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

ALIM YAPILAN KADROLAR

Çağrı Merkezi Operatörü (Ç102020) Gaziantep 19.4.2021

Gençlik Çalışanı (GÇ042021) Türkiye 19.4.2021

Tercüman (Arapça) 19.4.2021

Tercüman (Farsça) 19.4.2021

Bilgi Yönetim Merkezi Uzmanı (BYU1220) Ankara 19.3.2021

Proje Yönetim Uzmanı (PYU1220) Ankara 19.3.2021

kizilay 11

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kızılay stajyer ve gençlik çalışanı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 – Kızılay stajyer ve gençlik çalışanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Kızılay stajyer ve gençlik çalışanı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Kızılay stajyer ve gençlik çalışanı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Kızılay stajyer ve gençlik çalışanı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Kızılay stajyer ve gençlik çalışanı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

7 – Kızılay stajyer ve gençlik çalışanı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Kızılay stajyer ve gençlik çalışanı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Kızılay stajyer ve gençlik çalışanı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kızılay stajyer ve gençlik çalışanı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kızılay stajyer ve gençlik çalışanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kızılay stajyer ve gençlik çalışanı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kızılay stajyer ve gençlik çalışanı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kızılay stajyer ve gençlik çalışanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kızılay stajyer ve gençlik çalışanı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP