DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kızılay İş İlanları

Kızılay İş İlanları

Kızılay memur alımı için iş ilanları duyurusu yayınlandı. Personel alımı iş bilgilerinde Kızılay bünyesi içinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı belirtildi.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:56
Kızılay İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kızılay İş İlanları

Kızılay memur alımı için iş ilanları duyurusu yayınlandı. Personel alımı iş bilgilerinde Kızılay bünyesi içinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı belirtildi.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapmaları gerekmekte.

https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

ALIM YAPILAN KADROLAR

Çağrı Merkezi Operatörü (Ç102020) Gaziantep 19.4.2021

Gençlik Çalışanı (GÇ042021) Türkiye 19.4.2021

Tercüman (Arapça) 19.4.2021

Tercüman (Farsça) 19.4.2021

Bilgi Yönetim Merkezi Uzmanı (BYU1220) Ankara 19.3.2021

Proje Yönetim Uzmanı (PYU1220) Ankara 19.3.2021

kizilay 12

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Eleman alımı Kızılay yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Eleman alımı Kızılay ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Eleman alımı Kızılay yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Eleman alımı Kızılay yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Eleman alımı Kızılay ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Eleman alımı Kızılay duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Eleman alımı Kızılay ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Eleman alımı Kızılay duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Eleman alımı Kızılay duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Eleman alımı Kızılay ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Eleman alımı Kızılay yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Eleman alımı Kızılay ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Eleman alımı Kızılay resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Eleman alımı Kızılay ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP