DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kızılay Gençlik Çalışanı Alımı

Kızılay Gençlik Çalışanı Alımı

Kızılay kurumu personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Kızılay kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere Gençlik çalışanı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:55
Kızılay Gençlik Çalışanı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kızılay Gençlik Çalışanı Alımı

Kızılay kurumu personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Kızılay kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere Gençlik çalışanı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kızılay Gençlik Çalışanı ilanı son başvuru tarihi 30.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru işlemini yapmaları gerekiyor.

https://basvuru.kizilaykariyer.com/JK4EKMGMRS2VY7CJC25PRDDUEA.JOB

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta. 

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

genclik

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Gençlik Çalışanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Gençlik Çalışanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Gençlik Çalışanı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Gençlik Çalışanı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Gençlik Çalışanı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Gençlik Çalışanı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Gençlik Çalışanı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Gençlik Çalışanı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Gençlik Çalışanı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gençlik Çalışanı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Gençlik Çalışanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Gençlik Çalışanı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Gençlik Çalışanı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Gençlik Çalışanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Gençlik Çalışanı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP