DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kıyı Emniyeti Müdürlüğü Büro Memuru Alımı

Kıyı Emniyeti Müdürlüğü Büro Memuru Alımı

Kıyı emniyeti müdürlüğü memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda kıyı emniyeti müdürlüğü birimlerinde çalıştırılmak üzere 4 adet büro memuru alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:53
Kıyı Emniyeti Müdürlüğü Büro Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kıyı Emniyeti Müdürlüğü Büro Memuru Alımı

Kıyı emniyeti müdürlüğü memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda kıyı emniyeti müdürlüğü birimlerinde çalıştırılmak üzere 4 adet büro memuru alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Büro personeli ilanı son başvuru tarihi 30.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006005042

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

kiyi buro1

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Kıyı emniyet müdürlük büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Kıyı emniyet müdürlük büro ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Kıyı emniyet müdürlük büro ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Kıyı emniyet müdürlük büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Kıyı emniyet müdürlük büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Kıyı emniyet müdürlük büro ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Kıyı emniyet müdürlük büro ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Kıyı emniyet müdürlük büro ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Kıyı emniyet müdürlük büro ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kıyı emniyet müdürlük büro ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kıyı emniyet müdürlük büro ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kıyı emniyet müdürlük büro ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kıyı emniyet müdürlük büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kıyı emniyet müdürlük büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kıyı emniyet müdürlük büro ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP