DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kıyı Emniyeti En Az Lise Mezun 47 Kamu Personeli Alımı

Kıyı Emniyeti En Az Lise Mezun 47 Kamu Personeli Alımı

Haziran yeni ilan! İŞKUR ilanları ile Gemici, Harita Teknikeri, Elektrik-Elektronik Mühendisi, Gemi Yağcısı, Büro Memuru, Elektronik ve Haberleşme Mühendisi, Uzakyol Birinci Zabiti ve Mühendis ünvanlı kamu alımı yapılıyor.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:58
Kıyı Emniyeti En Az Lise Mezun 47 Kamu Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından yapılan en son iş ilanı ile müdürlük İŞKUR üzerinden 18 kişi Gemici, 1 Harita Teknikeri, 2 kişi Elektrik-Elektronik Mühendisi, 8 kişi Gemi Yağcısı,8 kişi Büro Memuru, 2 kişi Elektronik ve Haberleşme Mühendisi, 2 kişi Uzakyol Birinci Zabiti ve 6 kişi Mühendis olmak üzere kamu personeli alımı yapılmaktadır. Alımların şartları ve İŞKUR personel alım ilan numaraları haberimizdedir.

00005017861 İŞKUR ilan numarası ile 18 kişi Gemici alımında adayların en az lise mezunu olması, Usta Gemici ya da üst yeterliliğe sahip olması, Usta Gemici veya üst yeterlilikte en az ( 2 ) yıl deniz hizmeti olmak ve bunu belgelemesi, yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw vb.) ve belgelere sahip olması gerekmektedir. Adayların 21 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005018052 İŞKUR ilan numarası ile 1 kişi Harita Teknikeri alımında adayların 18 yaşından büyük olması, önlisans Harita teknikerliği, Harita ve maden ölçme, harita kadastro veya harita bölüm mezunu olması, KPSSP93 puanı 60 ve üzeri olması, alanında en az 1 yıl çalışmış olmak ve bunu sosyal güvenlik hizmet dökümü ve çalışılan yerden alınacak hizmet belgesi belgelemesi gerekmektedir. Adayların 21 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005018191 İŞKUR ilan numarası ile 2 kişi Elektrik-Elektronik mühendisi alımında adayların Lisans elektrik-elektronik mühendisliği bölüm mezunu olması, KPSS P1 puanının 60 ve üzerinde olması, kuruluşça yapılacak olan mülakat sınavına kadar belgesi ibraz edilmek üzere ÖSYM ce yapılan yabancı dil sınavından en az 70 puan veya TOEFL Paper Based testinden en az 470, Computer Based testinden en az 155, İnternet Based testinden en az 65, IELTS’den en az 6 puan almış olması yada lisans öğrenimini eğitim öğretim dili İngilizce olan bir üniversitede tamamlaması veya KPSS İngilizce testinden en az 40 doğrusu bulunması, network ve ağ yapısını bilen, sunucu / Data Base yönetimi konusunda bilgi sahibi, kendi başına arıza giderebilecek, kullanım kılavuzu ve devre analizi yapabilen,  Java/HTML gibi web tabanlı  yazılımlarda bilgi sahibi olması gerekmektedir. Adayların 21 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

00005017981 İŞKUR ilan numarası ile 8 kişi Gemi Yağcısı alımında adayların 18 yaşından büyük olması, en az lise mezunu olması, en az yağcı yeterliliğine haiz olması, yağcı veya daha üst yeterlilikte en az 2 yıl deniz hizmeti olmak ve bunu belgelemesi, yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw vb.) ve belgelere sahip olması gerekmektedir. Adayların 21 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005018122 İŞKUR ilan numarası ile 4 kişi Büro Memuru alımında adayların 18 yaşından büyük olması, lisans mezunu olması, KPSSP1 puanı 60 ve üzerinde olması, firmaların muhasebe veya insan kaynakları departmanında bordro, ücret tahakkuku, personel özlük işleri, SGK giriş-çıkış ve e bildirge konularına hakim olmak ve bu alanda en az üç (3) yıl çalışmış olması ve bunu işyerinden alacağı hizmet belgesi ve sosyal güvenlik kurumu hizmet dökümü ile belgelemesi, iş kanunları hakkında bilgi sahibi olması, analitik düşünebilen, çözüm Youwin odaklı olmak ve sorumluluk alabilmesi, planlama, takip, muhasebe, maliyet kontrolü ve raporlama yapabilmesi, Vergi ve sosyal güvenlik mevzuatına hakim olması, Ms Office programlarını bilmesi gerekmektedir. Adayların 21 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005018233 İŞKUR ilan numarası ile 4 kişi Büro Memuru alımında adayların 18 yaşından büyük olması, Lisans mezunu olması, KPSSP1 60 ve üzerinde puanı olması, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) belgesine sahip olması, muhasebe alanında asgari 3 yıl iş tecrübesine sahip olmak ve bunu işyerinden alacağı hizmet belgesi ve sosyal güvenlik kurumu hizmet dökümü ile belgelemesi, Genel Muhasebe konularına hakim olması gerekmektedir. Adayların 21 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

00005018292 İŞKUR ilan numarası ile 2 kişi Elektronik ve Haberleşme Mühendisi alımında adayların 18 yaşından büyük olması, Lisans Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu olması, kuruluşça yapılacak olan mülakat sınavına kadar belgesi ibraz edilmek üzere ÖSYM ce yapılan yabancı dil sınavından en az 70 puan veya TOEFL Paper Based testinden en az 470, Computer Based testinden en az 155, İnternet Based testinden en az 65, IELTS’den en az 6 puan almış olmak yada lisans öğrenimini eğitim öğretim dili İngilizce olan bir üniversitede tamamlamak veya KPSS İngilizce testinden en az 40 doğrusu bulunması, KPSSP1 puanının 60 ve üzerinde puanı olması gerekmektedir. Adayların 21 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005018304 İŞKUR ilan numarası ile 2 kişi Uzakyol Birinci Zabiti alımında adayların 18 yaşından büyük olması, Lisans Deniz ve Ulaştırma İşletme Mühendisliği, Ulaştırma ve Lojistik, Güverte, Denizcilik İşletmeleri Yönetimi(İngilizce), Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği, Deniz İşletmeciliği Yönetimi bölümlerinin herhangi birinden mezun olması, KPSSP1 60 ve üzerinde puanı olması, en az Uzakyol 1.Zabiti yeterliliğine sahip olması, denizlerde Uzakyol 1. Zabit yeterliliğiyle ya da üst yeterlilikte en az iki ( 2 ) yıl deniz hizmeti bulunması ve bunu belgelemesi, yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw vb.) ve belgelere sahip olması gerekmektedir. Adayların 21 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

00005018315 İŞKUR ilan numarası ile 3 kişi Mühendis alımında adayların 18 yaşından büyük olması, Lisans Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği, Gemi İnşaatı Mühendisliği, Makine, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği, Makine, Gemi İnşaatı ve Denizcilik Teknolojileri mezunu olması, uzakyol başmühendis yeterliliğine sahip olması, uzakyol Başmühendis yeterliliğinde en az iki (2) yıl deniz hizmetinde bulunması ve bunu belgelemesi, yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw vb.) ve belgelere sahip olması, KPSSP1 60 ve üzerinde puanı olması gerekmektedir. Adayların 21 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005018335 İŞKUR ilan numarası ile 3 kişi Mühendis alımında adayların 18 yaşından büyük olması, Lisans Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği, Gemi İnşaatı Mühendisliği, Makine, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği, Makine, Gemi İnşaatı ve Denizcilik Teknolojileri mezunu olması, uzakyol 2.mühendis yeterliliğine sahip olması, uzakyol 2.mühendis yeterliliğinde en az iki (2) yıl deniz hizmetinde bulunması ve bunu belgelemesi, yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw vb.) ve belgelere sahip olması, KPSSP1 60 ve üzerinde puanı olması gerekmektedir. Adayların 21 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP