DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kıyı Emniyeti 16 Personel Alımı

Kıyı Emniyeti 16 Personel Alımı

Personel alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Kıyı Emniyeti genel müdürlüğü kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 16 adet personel alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
Kıyı Emniyeti 16 Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kıyı Emniyeti 16 Personel Alımı

Personel alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Kıyı Emniyeti genel müdürlüğü kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 16 adet personel alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kıyı Emniyeti 16 personel ilanı son başvuru tarihi 4.6.2021 olarak açıklanmıştır.

Kıyı Emniyeti 16 personel ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006049511

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006049492

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

kiyi1 2

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. Kıyı Emniyeti 16 personel başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Kıyı Emniyeti 16 personel ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Kıyı Emniyeti 16 personel yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Kıyı Emniyeti 16 personel yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Kıyı Emniyeti 16 personel istihdamı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Kıyı Emniyeti 16 personel duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7. Kıyı Emniyeti 16 personel istihdamı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Kıyı Emniyeti 16 personel duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kıyı Emniyeti 16 personel resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Kıyı Emniyeti 16 personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kıyı Emniyeti 16 personel iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Kıyı Emniyeti 16 personel bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kıyı Emniyeti 16 personel iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Kıyı Emniyeti 16 personel ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP