DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı Yapacak

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı Yapacak

Güncel kamu memur alımı ilanları ile birlikte bildirisi açıklanmış bulunan bilgilerde Kayseri belediye başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 5 KPSS şartsız memur alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:47
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Melikgazi belediyesi tarafından yayınlanmış bulunan kamu personel alımı için başvuru işlmelerinde bulunacakların mühendislik bölümü mezunu olmaları gerekmekte.

KAYSERİ BELEDİYESİ MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

•    Melikgazi belediyesi işçi alımı son başvuru tarihi 26.10.2021 olarak açıklandı.

•    Başvuru işlemleri için bütün kişilerin kuruma şahsen başvuru yapması gerekiyor.

•    Organize sanayi bölgesi 9. Cadde No: 2

•    Telefon Bilgisi: 0 352 207 70 00

memur-alimi

KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Kayseri Ulaşım Hizmetleri ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

2.    Destek memuru alımı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

3.    Güncel memur alımı ilanları doğrultusunda ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

4.    Kayseri belediye başkanlığı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

5.    Melikgazi belediyesi işçi alımı personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

6.    KPSS şartsız memur alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

7.    Kamu işçi alımı için başvuru yapacakların mühendislik bölümü mezunu olmaları ve bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP