DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kaymek Kurumu Beden İşçisi Alımı

Kaymek Kurumu Beden İşçisi Alımı

Kurum bünyesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanları duyurusunda Kayseri Kaymek kurumu kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 16 adet Beden işçisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:44
Kaymek Kurumu Beden İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kaymek Kurumu Beden İşçisi Alımı

Kurum bünyesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanları duyurusunda Kayseri Kaymek kurumu kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 16 adet Beden işçisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kayseri Kaymek beden işçisi ilanı son başvuru tarihi 29.03.2021 olarak belirtilmiştir.

Başvuru işlemi yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı bulunan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Sahabiye mahallesi Ahiervan caddesi No: 34/A Kocasinan / Kayseri

Resmi ilan belgesi aşağıdadır.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

kayseri 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kaymek Kurumu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Kaymek Kurumu ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Kaymek Kurumu ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Kaymek Kurumu ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Kaymek Kurumu ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Kaymek Kurumu ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

8 – Kaymek Kurumu ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Kaymek Kurumu ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kaymek Kurumu ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kaymek Kurumu ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kaymek Kurumu ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kaymek Kurumu ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kaymek Kurumu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kaymek Kurumu ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP