DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kat Hizmetleri Görevlisi İş İlanları

Kat Hizmetleri Görevlisi İş İlanları

Noter Kurası ile eleman alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisi içinde Adana Öğretmenevi birimlerinde çalıştırılmak üzere 7 adet Kat Hizmetleri Görevlisi yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:11
Kat Hizmetleri Görevlisi İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kat Hizmetleri Görevlisi İş İlanları

Öğretmenevi personel alımı ilanına başvuracak olan kişilerin en az ilkokul mezunu olması ve Hijyen Belgesi, Ön Büro Elemanı Yetiştirme Geliştirme ve Uyum Eğitimi Sertifikasına sahip olması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Adana Öğretmenevi 7 adet Kat Hizmetleri personeli ilanı son başvuru tarihi 14.6.2021 olarak açıklanmıştır.

Adana Öğretmenevi 7 adet Kat Hizmetleri Görevlisi ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006073114

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

temizlik 24

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1.Adana Kat Hizmetleri Görevlisi başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Adana Kat Hizmetleri Görevlisi ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Adana Kat Hizmetleri Görevlisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Adana Kat Hizmetleri Görevlisi resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Adana Kat Hizmetleri Görevlisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Adana Kat Hizmetleri Görevlisi iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP