DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kastamonu İnebolu SYDV Memur Alımı Yapılacak

Kastamonu İnebolu SYDV Memur Alımı Yapılacak

SYDV kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kastamonu İnebolu Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfına 1 adet büro görevlisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:47
Kastamonu İnebolu SYDV Memur Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kastamonu İnebolu SYDV Memur Alımı Yapılacak

SYDV kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kastamonu İnebolu Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfına 1 adet büro görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kastamonu İnebolu Sosyal Yardımlaşma vakfı soyal yardım ve inceleme görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 02.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvurmaları gerekiyor.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx

syv 1

kastamonu 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kastamonu İnebolu ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Kastamonu İnebolu ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Kastamonu İnebolu ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Kastamonu İnebolu ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Kastamonu İnebolu ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Kastamonu İnebolu ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Kastamonu İnebolu ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Kastamonu İnebolu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

9 – Kastamonu İnebolu ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Kastamonu İnebolu ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kastamonu İnebolu ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kastamonu İnebolu ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kastamonu İnebolu ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kastamonu İnebolu ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kastamonu İnebolu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kastamonu İnebolu ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP