DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kaş ve Acıpayam Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı

Kaş ve Acıpayam Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı

Kaş ( Antalya ) ve Acıpayam ( Denizli ) Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı başkanlıkları İŞKUR üzerinden yayınlamış oldukları ilanlar ile 7 personel alımı yapılacaktır. Başvurular başlamıştır.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:57
Kaş ve Acıpayam Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kaş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ( Antalya ) 2 kişi Şoför erkek adaylar başvuru yapabilir, 2 Kişi Temizlik personeli bayan adaylar başvuru yapabilecek olup toplam 4 kişi alımı yapılacaktır. SYDV personel alımı için adayların; Şoför alımı için B sınıfı ehliyete sahip olması şartı aranmaktadır.
Proje kapsamında istihdam edilecek personelin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Personel alımında Geriatri bölümü mezunu adaylar öncelikli tercih sebebi olacaktır. SYDV personel alımına başvurular devam etmekte olup adayların İlbet 25 Ocak 2019 Tarihine kadar şahsen KAŞ SYDV Başkanlığına başvuru yapması gerekmektedir.

Acıpayam Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı başkanlığı ( Denizli ) 3 kişi amaca yönelik Kamu personeli alımı yapılacaktır.

Bu ilana sadece Bayan adaylar başvuru yapabilecektir. Herhangi bir eğitim şartı bulunmyan personel alımına bayan adayların 18 / 50 yaş arasında olması, eşinin çalışmıyor olması, proje kapsamında çalışabilecek güç, beceri ve yeterliliğe sahip olması gerekmektedir. Başvurular şahsen 24 Ocak 2019 tarihine kadar Vakıf başkanlığına yapılacaktır.

Kaş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilan metni için tıklayınız.

Acıpayam Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilan metni için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP