DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Karayolları Müdürlüğü Beden İşçisi Alımı

Karayolları Müdürlüğü Beden İşçisi Alımı

Kamu işçisi alımı yapılması için iş ilanları bilgileri yayınlanmıştır. İlan duyurusu bilgilerinin içeriğinde Karayolları Genel Müdürlüğü kendi birimleri içerisinde çalıştırılmak üzere beden işçisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:00
Karayolları Müdürlüğü Beden İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karayolları Müdürlüğü Beden İşçisi Alımı

Kamu işçisi alımı yapılması için iş ilanları bilgileri yayınlanmıştır. İlan duyurusu bilgilerinin içeriğinde Karayolları Genel Müdürlüğü kendi birimleri içerisinde çalıştırılmak üzere beden işçisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Karayolları Müdürlüğü kamu işçisi son başvuru tarihi 24.05.2021olarak açıklanmıştır.

Karayolları Müdürlüğü için başvuru işlemi gerçekleştirmek için İŞKUR linki üzerinden başvuru yapılması gerekmekte.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

karayollari 4

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Karayolları kamu işçi istihdamı ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Karayolları kamu işçi istihdamı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Karayolları kamu işçi istihdamı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Karayolları kamu işçi istihdamı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Karayolları kamu işçi istihdamı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Karayolları kamu işçi istihdamı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Karayolları kamu işçi istihdamı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  Kamu Güncel Sekreter Alımı

8. Karayolları kamu işçi istihdamı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Karayolları kamu işçi istihdamı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Karayolları kamu işçi istihdamı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Karayolları kamu işçi istihdamı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Karayolları kamu işçi istihdamı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Karayolları kamu işçi istihdamı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Karayolları kamu işçi istihdamı ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP