DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Karamanoğlu Mehmetbey üniversitesi temizlik personeli ve güvenlik alımı

Karamanoğlu Mehmetbey üniversitesi temizlik personeli ve güvenlik alımı

Üniversite işçi alımı gerçekleştirilmesi amacı ile yayınlanmış bilgilerde Karamanoğlu Mehmetbey üniversitesi çalıştırılmak üzere temizlik personeli ve güvenlik alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:35
Karamanoğlu Mehmetbey üniversitesi temizlik personeli ve güvenlik alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karamanoğlu Mehmetbey üniversitesi temizlik personeli ve güvenlik alımı ile birlikte KPSS(B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle boş pozisyonlara toplam 25 adet sözleşmeli personel alınacaktır.

Karamanoğlu Mehmetbey üniversitesi personel alımı başvuru şartları

Güvenlik, Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Kamu Güvenliği ve Asayişin Sağlanması veya Özel Güvenlik ve Koruma ön lisans programının birinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İlk başvuruda ilana son başvuru tarihi itibariyle, atanmaya hak kazanan adaylar için ise evrak teslimi için belirlenen tarih itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Temizlik personeli alımı için kişilerin ortaöğretim (Lise ve Dengi) Mezunu olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engeli bulunmamak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Karamanoğlu Mehmetbey üniversitesi işçi alımı başvuru bilgileri

Son başvuru tarihi resmi olarak 17.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Üniversite personel alımı iş başvurusu için kişilerin aşağıda yazılı internet sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Başvuru için tıklayınız

Başvuru kılavuzu

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP