DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Memur Alımı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Memur Alımı

Daimi memur alımı ve personel için iş ilanları yayınlandı. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi büro personeli alımı, 1 kimya teknikeri alımı, 1 makine teknikeri alımı, makine teknisyeni alımı, şoför alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:59
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Memur Alımı

Daimi memur alımı ve personel için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan ilan bilgileri içinde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi kendi birimleri içinde istihdam edilmek üzere5 büro personeli alımı, 1 kimya teknikeri alımı, 1 makine teknikeri alımı, 2 makine teknisyeni alımı, 3 şoför alımı ve 1 programcı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvurular 31.05.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için aşağıda bulunmuş olan Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi linki üzerinden başvurmanız gerekiyor.

https://kmu.edu.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

karamanoglu1

karamanoglu2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Mehmetbey Üniversitesi memur ve personel için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Mehmetbey Üniversitesi memur ve personel için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

3. Mehmetbey Üniversitesi memur ve personel için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Mehmetbey Üniversitesi memur ve personel için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

5. Mehmetbey Üniversitesi memur ve personel için ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

6. Mehmetbey Üniversitesi memur ve personel için duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Mehmetbey Üniversitesi memur ve personel için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Mehmetbey Üniversitesi memur ve personel için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

3. Mehmetbey Üniversitesi memur ve personel için ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

4. Mehmetbey Üniversitesi memur ve personel için resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

5. Mehmetbey Üniversitesi memur ve personel için ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP