DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Karakoçan Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Karakoçan Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

İşçi yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı bilgisinde karakoçan belediyesi 5 adet Temizlik personeli alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:57
Karakoçan Belediyesi Temizlik Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karakoçan Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

İşçi yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı bilgisinde karakoçan belediyesi 5 adet Temizlik personeli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

karakoçan belediyesi temizlik işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 30.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bay ve bayan bütün adayların aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Yeni mahalle hükümet meydanı No: 6 Karakoçan

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

temizlik 16

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – karakoçan belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – karakoçan belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – karakoçan belediyesi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – karakoçan belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – karakoçan belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – karakoçan belediyesi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – karakoçan belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

8 – karakoçan belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – karakoçan belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. karakoçan belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. karakoçan belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. karakoçan belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. karakoçan belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. karakoçan belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. karakoçan belediyesi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP