DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Karadeniz Teknik Üniversitesi 8 Kamu Personeli Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi 8 Kamu Personeli Alımı

KTÜ rektörlüğü yayınlamış olduğu ilan ile 3 kişi lise mezunu 5 kişi lisans mezunu olmak üzere toplam 8 kişi sözleşmeli personel alımı yapılmaktadır. Alım 2018 yılı KPSS puan sıralaması ile yapılmaktadır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:16
Karadeniz Teknik Üniversitesi 8 Kamu Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü 1 kişi Hemşire alımı için adayların Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümü mezunu olması, Üniversite hastanesinde en az 3 (üç) yıl süre ile Koroner Yoğun Bakım Ünitesinde hemşire olarak görev yapmış olması şartları vardır.

KTÜ 1 kişi hemşire alımında ise adayların, Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümü mezunu olması ve Üniversite hastanesinde en az 3 (üç) yıl süre ile Kardiyoloji Anjiyografi Ünitesinde hemşire olarak görev yapmış olması gerekmektedir.

1 kişi hemşire alımına başvuracak adayların; Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunu olmak, Üniversite hastanesinde en Süperbahis az 3 (üç) yıl süre ile ERCP ve ileri endoskopik işlemler (ESD, EMR) konusunda hemşire olarak görev yapmak şartları aranmaktadır. Başvurular, başvuru dilekçesi ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına elden yapılması gerekmektedir.

5 kişi kamu personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların; Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik (Lisans) Mezunu Olması şartı vardır. Tüm alımlar için başvuru yapacakların 2018 KPSS Lisans (B) grubu ve 2018 KPSS Ortaöğretim (B) grubu sınavına girmiş bulunmalıdır. Başvuru yapan adayların üniveristenin sitesi üzerinden alımla ilgili işlemleri takip etmesi gerekmektedir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi sözleşmeli 8 hemşire alımı ilan metni tıklayınız.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP