DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kanalizasyon İdaresi Mühendis Alımı Yapacak

Kanalizasyon İdaresi Mühendis Alımı Yapacak

Kamu kurumu bünyesine mühendis alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları kamu personel alımı bilgilerinde Kahramanmaraş su ve kanalizasyon idaresi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 11 adet mühendis alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:40
Kanalizasyon İdaresi Mühendis Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kanalizasyon İdaresi Mühendis Alımı Yapacak

Kamu kurumu bünyesine mühendis alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları kamu personel alımı bilgilerinde Kahramanmaraş su ve kanalizasyon idaresi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 11 adet mühendis alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kahramanmaraş su ve kanalizasyon idaresi ilanı son başvuru tarihi 26.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://maraskaski.gov.tr web adresine online başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kanalizasyon İdaresi Mühendis ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Kanalizasyon İdaresi Mühendis ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Kanalizasyon İdaresi Mühendis Kanalizasyon İdaresi Mühendis ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Kanalizasyon İdaresi Mühendis ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Kanalizasyon İdaresi Mühendis ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Kanalizasyon İdaresi Mühendis ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Kanalizasyon İdaresi Mühendis ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Kanalizasyon İdaresi Mühendis ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Kanalizasyon İdaresi Mühendis ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kanalizasyon İdaresi Mühendis ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kanalizasyon İdaresi Mühendis ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kanalizasyon İdaresi Mühendis ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kanalizasyon İdaresi Mühendis ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kanalizasyon İdaresi Mühendis ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kanalizasyon İdaresi Mühendis ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP