DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kanada'da İş Fırsatı

Kanada'da İş Fırsatı

Dışişleri Bakanlığı personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanı duyurdu. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarında Dışişleri bakanlığı Toronto Başkonsolosluğunda görevlendirilmek üzere sözleşmeli olarak sekreter alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:49
Kanada'da İş Fırsatı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kanada’da İş Fırsatı

Dışişleri Bakanlığı personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanı duyurdu. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarında Dışişleri bakanlığı Toronto Başkonsolosluğunda görevlendirilmek üzere sözleşmeli olarak sekreter alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Dışişleri bakanlığı sekreter alımı ilanı son başvurru tarihi 5.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan adaylar Adaylar yukarıda yazan başvuru belgelerini en geç 5 Şubat 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar, Başkonsolosluğun 10 Lower Spadina, Suite 300, Toronto ON, M5V 2Z2 adresine göndermesi ya da şahsen başvuru yapması gerekiyor.

Yazılı Sınavlar T.C. Toronto Başkonsolosluğu, 10 Lower Spadina, Suite 300, Toronto ON, M5V 2Z2 adresinde yapılacaktır.

Sözlü ve Uygulamalı Sınavlar ise T.C. Toronto Başkonsolosluğu, 10 Lower Spadina, Suite 300, Toronto ON, M5V 2Z2 adresinde yapılacaktır

kanada1 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kanada personel ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Kanada personel ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Kanada personel ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Kanada personel ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Kanada personel ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Kanada personel ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

7 – Kanada personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Kanada personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Kanada personel ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Kanada personel ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kanada personel ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kanada personel ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kanada personel ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kanada personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kanada personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kanada personel ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP