DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kanada'da Çalışmak İsteyenlere İş Fırsatı

Kanada'da Çalışmak İsteyenlere İş Fırsatı

Dışişleri Bakanlığı kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Dışişleri bakanlığı Toronto Başkonsolosluğunda istihdm edilmek üzere sözleşmeli sekreter alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:45
Kanada'da Çalışmak İsteyenlere İş Fırsatı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kanada’da Çalışmak İsteyenlere İş Fırsatı

Dışişleri Bakanlığı kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Dışişleri bakanlığı Toronto Başkonsolosluğunda istihdm edilmek üzere sözleşmeli sekreter alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Dışişleri bakanlığı Toronto Başkonsolosluğu sekreter alımı ilanı son başvurru tarihi 5.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan adaylar Adaylar yukarıda yazan başvuru belgelerini en geç 5 Şubat 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar, Başkonsolosluğun 10 Lower Spadina, Suite 300, Toronto ON, M5V 2Z2 adresine göndermesi ya da şahsen başvuru yapması gerekiyor.

Yazılı Sınavlar T.C. Toronto Başkonsolosluğu, 10 Lower Spadina, Suite 300, Toronto ON, M5V 2Z2 adresinde yapılacaktır.

Sözlü ve Uygulamalı Sınavlar ise T.C. Toronto Başkonsolosluğu, 10 Lower Spadina, Suite 300, Toronto ON, M5V 2Z2 adresinde yapılacaktır

kanada1

kanada2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Toronto Başkonsolosluğu ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Toronto Başkonsolosluğu ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Toronto Başkonsolosluğu ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Toronto Başkonsolosluğu ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Toronto Başkonsolosluğu ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Toronto Başkonsolosluğu ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Toronto Başkonsolosluğu ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Toronto Başkonsolosluğu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Toronto Başkonsolosluğu ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Toronto Başkonsolosluğu ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Toronto Başkonsolosluğu ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Toronto Başkonsolosluğu ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Toronto Başkonsolosluğu ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Toronto Başkonsolosluğu ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Toronto Başkonsolosluğu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Toronto Başkonsolosluğu ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP