DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamuya KPSS'siz ve KPSS 50 – 55 – 60 Puanlı 191 Kişi Kamu Personeli Alımı

Kamuya KPSS'siz ve KPSS 50 – 55 – 60 Puanlı 191 Kişi Kamu Personeli Alımı

Kamu Kurum ve kuruluşlarında istihdam edilmek üzere nitelikli personel alımı duyurusu. Devlet Personel Başkanlığınca yapılan duyuruda fırsat niteliğindeki kamu personeli alımı haberimiz ekinde...

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:56
Kamuya KPSS'siz ve KPSS 50 – 55 – 60 Puanlı 191 Kişi Kamu Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milyonlarca vatandaşın takip ettiği kamu personeli alımı için devlet personel başkanlığınca müjdeli haber geldi. Yayınlanan kamu personel alımı duyurusunda alımlar başlamış olup vatandaşların bilgisine sunulmuştur.

Sayıştay Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 8 farklı kategoride yazılımcı ünvanlı ile 9 personel alımı yapılacak ilgi da ilgili adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren yazılım mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezuniyet şartı aranmaktadır. Ayrıca 2018 KPSS B grubu ile kpssp1 puanından asgari 50 puan alanlar başvuruda bulunabilir.

Adaylar Posta Yolu veya şahsen başvurularını 6 Mayıs 2019 tarihi Mesai bitimine kadar Ankara Balgat’ta bulunan Merkezi’ne iletmeleri gerekiyor. ilgili ilana tıklayın.

Muş il özel idaresince: mühendis ünvanlı 2 kişi ve Mimar ünvanlı 1 kişi alımı yapılacak duyurulmuştur. Yayınlanan ilanda sözleşmeli personel statüsünde çalıştırılacağı açıklanmış olup alınacak personeller üniversitelerin Mimarlık ve Mühendislik fakültelerinden mezun olma şartları aranmakta olup Mimar bölümü mühendis alımı için inşaat mühendisliği tercih edilecektir. Adaylar KPSS B grubu ve KPSS P3 puanından 55 puan almış olması gerekiyor.

Adayların posta yoluyla veya şahsen 22 ile 26 Nisan tarihleri arasında istenilen belgelerle birlikte Muş il özel idaresi Müdürlüğü’ne başvuru yapmaları gerekmekte olup ilan detayları için tıklayın.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayımlanan ilana göre farklı kademelerde ve pozisyonlarda istihdam edilmek üzere 9 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılmaktadır. Adayların ilgili ilanda özel şartlarda sabit tutulmak üzere mezuniyet ve tecrübe kriterlerinde A, B, D, E ve benzeri koşullarına haiz olması talep ediliyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinde bulunan iş formunu eksiksiz şekilde 29 Nisan 2019 tarihi ile 3 Mayıs 2019 tarihleri aralığında, ÇSB Personel Genel Müdürlüğüne iletmiş olması gerekmektedir. ilgili Kılavuz için tıklayınız.

Dışişleri Bakanlığı yayınladığı duyuruya göre Avrupa Birliği Daimi temsilciliği sözleşmeli sekreter olarak bir kişi alınacaktır. Alımı yapılacak olan personelin 41 yaşında olması en az lise ve dengi okuldan mezun olması iyi derecede İngilizce ve Türkçe’ye sahip olması Fransızca bilgisinin tercih sebebi, Ayrıca başvuru yapacak olan adaylar son tarih 3 Mayıs 2019 tarihine kadar Brüksel Daimi temsilciliği ne şahsen veya Posta yoluyla başvuruları alınmaktadır.

TÜBİTAK Başkanlığı yayımlanan personel alımlarına ilişkin olarak 86 personel alımı gerçekleştireceğini vatandaşların ilgisine ve bilgisine sunulmuştur. Alınacak personeller koruma güvenlik görevlisi ünvanı ile yapılacak olup alımlar ilgili şartlar ilanda yer almakta Sahabet olup başvuru son tarih olarak 6 Mayıs 2019 tarihine kadar İŞKUR vasıtasıyla ilanda yer alan adreste başvuruda bulunabilir. İlgili ilan detayı için tıklayın.

TÜBİTAK tarafından yapılacak olan Ulusal Metroloji Enstitüsü, Marmara Araştırma Merkezi ve Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü içerisinde hizmet talebi şoför, teknisyen ve memur unvanlarına 8 personel alınacaktır. Adayların şartların sağlanması durumunda adayların ilgili ilana başvurmaları için talep edilen evrakları 19 Nisan 2019 Mesai bitimine kadar İŞKUR üzerinden yapmaları gerekmektedir. İlgili ilan detayı için tıklayın.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

Strateji ve bütçe Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Bilişim personeli unvanı ile 7 kişi alınacaktır. Adayların 2017’de 2018 KPSS sınavında KPSS P3 puanı ile ibraz etmeleri gerekmekte. Beyan edilmeyen puanlar lise KPSS için 70 YDS için 0 olarak hesaplanacak. Alım yapılacak nitelikler elektrik elektronik mühendisliği ve bilgisayar yazılım mühendisliği mezuniyet kriteri aranıyor.

Başvurular kurumun Resmi Web Sitesi üzerinden 29 Nisan 2019 tarihinde sona erecektir. İlgili ilan detayları için tıklayın.

Et ve Süt Kurumu yayınlanmış olduğu ilana göre 1 kişi Soğutma Sistemleri operatörü ve 2 kişi makine bakımcısı unvanlarında olmak üzere Teknik Lise ve meslek liselerinde soğutma ve iklimlendirme tesisat bölümlerinden mezun en az lise mezunu olma şartı aranıyor. Başvurular 19 4 2019 tarihinde Erzincan tavuk kombinası müdürlüğünce kura çekimi sonuçlarının belirleneceği ilan edilmiştir.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi tarafından yayınlanan ilana göre Personel Daire Başkanlığınca üniversite bünyesinde 65 personel alımı yapılacaktır. Alımların unvanları güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, teknisyen, bahçıvan, şoför, operatör ve elektrikçi olarak istihdam edileceklerdir.

Adayların başvuru belgelerini İŞKUR üzerinden olacak olup 25 veya 26 Nisan 2019 tarihinde Ankara Turan Güneş Bulvarı’nda yer alan üniversitede şahsen teslim etmeleri gerekiyor. İlgili ilan detaylarını ulaşmak için tıklayın.

Çanakkale Ayvacık Belediyesi tarafından yayımlanan ilana göre 1 kişi sözleşmeli personel olarak alınacaktır alınacak personelin ünvanı çevre mühendisliği mezunları arasından B ve A2 sınıfı ehliyete sahip olan erkek adaylar başvuruda bulunabilir başvuru yapan adayların 29 Nisan 2019 tarihine kadar belediye başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. ilgili ilan detayları için tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP